نماینده فروش پوزیشنر فیشر

آراد صنعت مهام عامل فروش و

نماینده فروش پوزیشنر فیشر

می باشد.

     TYPE 846 پوزیشنر فیشر
 افرادی که در صنایع نفت، گاز، ئوتروشیمی و .... کار می کند با موضوع ابزار دقیق و بحث نظارت (مانیتورینگ) به خوبی آشنا هستند و می دانند که برای کنترل سیال به چه نوع تجهیزاتی نیاز است. یکی از این تجهیزات کنترلی پوزیشنر است که بین شیر کنترلی و سیستم فرمان قرار می گیرد تا فشار هوای ورودی به محرک را کنترل کند و در نتیجه حجم دقیقی از سیال، از شیر عبور کرده و به نقطه مورد نظر برسد.
TYPE 846  مزایا و مشخصات پوزیشنر فیشر 
این پوزیشنر سیگنال الکتریکی 4 تا 20 میلی آمپری را گرفته و به سیگنال پنیوماتیکی 0.2 تا 1 بار تبدیل کرده و حداکثر ورودی در این پوزیشنر 2.4 بار است همچنین حداکثر فشار خروجی هم 35 psig . این پوزیشنر قابلیت نصب روی عملگرهای 667 و 657 و لوله های محکم را داشته همچنین می تواند روی رگولاتور 67CFR  نصب نیز شود. در ساخت پوسته بدنه این تجهیز از آلومینیوم و استنلس استیل استفاده شده که همین امر موجب جلوگیری از خوردگی و باعث عمر طولانی وسیله می شود. در این محصول موقعیت کنترل به صورت موقعیت کنترل مدولاسیون انجام می گیرد. این وسیله دارای ایمنی ذاتی ، ضد انفجار و ضد شعله است که نشان دهنده‌ی ایمنی بالای دستگاه به هنگام کار است.
خریداران این محصول از ضمانت نامه یک ساله آن می توانند بهره مند شوند.
خرید پوزیشنر فیشر TYPE 846
 شرکت آراد صنعت مهام بهترین ارائه دهنده ی تجهیزات ابزاردقیق و پوزیشنرهای فیشر در کشور است. این شرکت بزرگ و مطمئن درکنار فروش تجهیزات ابزار دقیق و انواع پوزیشنر ها نصب در محل(سرتاسر ایران), تعمیر، تنظیم و اورهال را برای رفاه حال خریداران با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت ارائه می کند.
علاقه مندان عزیز می توانند برای مشاهده پوزیشنر فیشر TYPE 846 به سایت شرکت آراد صنعت مهام مراجعه کرده و هچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجرب فروش ما در تماس باشند.

با سلام
احتراما به استحضار میرساند در مسیر طولانی معرفی خدمات بخش

ابزاردقیق کنترل

این شرکت و در مرحله دوم نوبت به معرفی

پوزیشنر

رسیده است. مفتخریم تا اعلام کنیم تنها مرجع

تعمیرات

در کشور هستیم که در کنار فروش ، خدمات نصب و تعمیرات را به همراه مجموعه ای کامل از

قطعات

اصلی پوزیشنر ارائه می دهیم .
این شرکت آمادگی خود را جهت

عقد قرارداد با شرکتهای

نفت گاز پالایش پتروشیمی

به صورت کلان و تحویل فوری با

تعداد بالا

اعلام می دارد.

از دیگر محصولات و خدمات ارائه شده در این مجموعه میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

پوزیشنر فیشر


لطفا پیش از اقدام به هرگونه خرید و یا انعقاد قرارداد با مشاورین ما تبادل نظر نموده و ضمن اطلاع از توانمندی های ما از قیمت های رقابتی ما نیز مطلع شوید.