اطلاعات تماس
تلفن
۶۶۰۵۴۷۱۵ ۲۱ ۰۰۹۸

فکس
۶۶۰۹۷۹۷۴ ۲۱ ۰۰۹۸

تلفن همراه
۰۹۱۲۴۸۸۶۵۱۱ ۰۰۹۸
۹۳۳۴۲۹۸۵۹۵ ۰۰۹۸

پست الکترونیک
دفتر مرکزی تهران،
تهران، خیابان ازادی-نبش حبیب الله جنوبی-پلاک 469-طبقه اول- واحد 12

درباره ما


به نام خدا
با سلام ،
با احترام به استحضار می رساند گروه صنعتی آراد صنعت مهام فعالیت خود را در سال 1389 با هدف تأمیین سفارشات بازرگانی شرکت های خصوصی و دولتی و در زمینه تأمین متریال و تجهیزات مکانیکی آغاز نمود . در این راستا پس از کسب تجربه فنی و شناخت عمیق و همه جانبه نیاز کشور در دو حوزه صنعت و مهندسی تصمیم به گسترش و افزایش حجم فعالیتها در سه حوزه تولید و بازرگانی تأمین کالا و تعمیرات تخصصی گرفته است :
رگلاتور فیشر
نمایندگی رگلاتور فیشر
پوزیشنر زیمنس
پوزیشنر سامسون
پوزیشنر فیشر
کنترل ولو فیشر


1-   1-   در زمینه تولید طبق جواز تأسیس شرکت در تاریخ 05/04/1395 در شهرک صنعتی رشت (سفید رود) نسبت به احداث واحد صنعتی تولید فلنج اقدام نموده که تست تولید اولیه توسط مرکز پژوهش متالوژی رازی گزارش نتایج آزمون تست مورد تأیید قرار گرفته و میتوانیم ارائه خدمات را آغاز نماییم . (مدارک گزارش و نتایج آزمون ارائه میشود .)

2-    2-  در زمینه بازرگانی و تآمین کالا تمام برند های خاص و تحریمی و ابزار دقیق در کوتاهترین زمان ممکن را قیمت دهی و در کمتر از یکماه بنا به نوع درخواست قابل تأمین میباشد . لازم به ذکر است تمام محصولات این شرکت گارانتی رسمی یک ساله داده می شود که در صورت هر نوع مشکل مهندسین این شرکت جهت تعویض و تعمیر آن قطعه  اعزام و اگر مشکلی در دستگاه تحویل داده شده بوجود آمده را تعمیر و رفع عیب مینمایند .

3-    3-  این شرکت به لحاظ تعمیرات تخصصی ابزار دقیق اقدام به جمع آوری نیرو های متخصص باز نشسته شرکت نفت نموده و از متخصصین و مهندسین این حوزه هم استفاده نموده که به این شرکت اجازه داده قدرت اجرایی تعمیرات تخصصی بالایی داشته باشد را با هر نوع برندی میتواند تأمین و نصب و راه اندازی نماید و بابت آن ضمانت نامه بین 3 تا 12 ماه بنا به نوع جنس ارائه نماید .


از دیگر خدمات این شرکت میتوانید تمام ضایعات ابزار دقیق مجموعه نفتی را خریداری نماید تا از قطعات در تعمیرات آتی خود استفاده نماید .

همچنین این شرکت تجهیزاتی که نیاز تعمیرات دارد را بازدید اولیه کرده در صورت تعمیر به صورت کامل تمام قطعات را تعمیر و تحویل میدهد و در صورتی که قطعه ای احتیاج به تعویض داشته باشد برای آن ضمانت نامه و گارانتی با فاکتور رسمی ارائه مینماید .

 

این شرکت افتخار دراد با همکاری کادری مجرب ، متخصص و با سابقه در زمینه تولید ، تأمیین ، واردات و توزیع کلیه اقلام و متریال صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، پالایشگاهی ، نیروگاهی ، دریایی و ساختمانی مطابق با استاندارد های جهانی آن کالا خدمات بهینه ای در اسرع وقت ارائه نماید . حضور در لیست سازندگان و تأمین کنندگان بلند شرکت ملی نفت (TOKEN) و شرکت ملی گاز با کد 1185 و نیز همکاری با سایر شرکت های پتروشیمی و پالایشگاهی نشانگر توانایی های این شرکت در دوره کاری خود می باشد .

شرکت آراد صنعت مهام هدف خود را جلب رضایت متقاضیان با تأمین به موقع کالاهای درخواستی ، با کیفیتی مناسب و ارائه گواهی ساخت (CERTIFICATE) قرار داده است . لذا با اعتقاد به چارچوب تعریف شده در خصوص رضایتمندی مشتریان (مشتری مداری) و ارتقاء خدمات بیشتر ، فعالیت های خود را در تولید و تأمین اقلام ذیل دنبال می نماید .